Kocsán Antal, az OTP Bank igazgatósági tagja december 19-én, a Budapesti Értéktőzsdén OTP-részvényeket adott el - áll a bank közleményében.
Az OTP a BÉT oldalán arról tájékoztatta a befektetőket, hogy a bank igazgatósági tagjai OTP részvényeket adtak el december 11-én, hétfőn.
A Budapesti Értéktőzsde oldalán jelentette be a tranzakciót a nagybank.
Január 1-től jön a váltás, olvasható a Budapesti Értéktőzsde oldalán. A Retail divízió éléről leköszönő Kovács Antal a továbbiakban az OTP igazgatósága tagjaként, az OTP Bank Romania felügyelőbizottsági elnökeként, illetve az OTP Jelzálogbank és az OTP Lakástakarék elnökeként folytatja munkásságát.
A magyar lakosság jelentős része tudatosan, a fogyasztásának csökkentésével, valamint egyre hosszabb távú pénzügyi tervek készítésével reagál a jelenleg tapasztalható gazdasági bizonytalanságra és az árak növekedésére. Ennek eredményeként ismét emelkedett az OTP Öngondoskodási Index főátlaga, valamint nőtt a megtakarítással rendelkező banki ügyfelek aránya is - derül ki az OTP sajtóközleményéből.
Tovább vette az OTP részvényeit a bank igazgatósági tagja.
Nagyot esett a múlt hét szerdán az OTP árfolyama, miután Orbán Viktor bejelentette a kamatstopot. Az OTP vezérigazgató-helyettese, Kovács Antal múlt hét csütörtökön 16 ezer OTP-részvényt vásárolt a Budapesti Értéktőzsdén.
A kedvezményes részvényvásárlási program keretében OTP részvényeket hívott le a társaság igazgatósági tagja, Kovács Antal.
Múlt hét pénteken tovább vette a részvényeit az OTP. Aznap Kovács Antal is vásárolt még részvényeket.
Az OTP igazgatósági tagja, Kovács Antal OTP-részvényeket vásárolt.
Elsősorban a vállalati hitelezésben vállalnak túlzott kockázatot a magyar bankok, különösen a projekthitelezésre kell odafigyelni, emellett a működési kihívások is jelentősek - értettek egyet a Porfolio mai Hitelezés 2019 konferenciáján a bankvezéri és vezérhelyettesi panelbeszélgetés résztvevői. A Budapest Bank vonzó (a panel visszatérő szóhasználatával élve "vadászati") célpont több magyar nagybank számára is, a Takarék, az Erste és a KBC mellett ma a Raiffeisen is az érdeklődők közé került. Egy közönségszavazás szerint 2 éven belül hármas Takarék-MKB-Budapest Bank fúzió jöhet.
Kártékony lenne a köz- és a magánegészségügy teljes és radikális szétválasztása, ugyanakkor szükség volna a kettő közötti verseny kialakítására - foglalta össze mai Private Health Forumunk első panelbeszélgetésének egyik fő tanulságát Lantos Csaba, a beszélgetés moderátora. A beszélgetésben állami és magánszolgáltatók vezetői is megjelentek, a szétválasztás mellett a cafeteria megszüntetéséről és a minőségbiztosításról is szó volt.
A Magyarországon működő legnagyobb magánegészségügyi szolgáltatók szinte mindegyike jelen lesz a Portfolio november 13-i Private Health Forum rendezvényén. Izzik a szektor, van miről beszélni.
A betegek nem vándorolnak a magánegészségügy felé, hanem tudatosan keresik a magánszolgáltatókat - vélekedett a Portfolio-nak adott interjújában Kovács Antal. A Da Vinci Magánklinika ügyvezető igazgatója szerint addig nem fog változni a hazai egészségügy finanszírozása, amíg a posztszocialista közös társadalmi felelősségvállalást nem tudjuk elengedni. Az ügyvezetőtől megtudtuk azt is, hogy látványos árbevételt érhetnek el idén, valamint hogy mit okozott a keresleti oldalon a kapacitások idén nyári bővítése és sejtelmesen arra is tesz utalást, hogy a klinika vezetése merre látja a folytatást és a jövőt.
A magyar mobilfizetési piac beindult: az OTP Simple mobiltárcáját pár hónap alatt is több mint 30 ezren használták már, és több mint 1 milliárd forintot költöttek el így az ügyfelek.
10 ezer forint fölé emelkedett az OTP árfolyama, ez több felsővezető kedvét is meghozta, hogy elkezdje eladni részvényeit, tegnap nagy volumenben adtak el OTP-részvényeket a bank felsővezetői.
Kihirdette a kormány a közlönyben azt is, hogy kiknek nem kell jövőre extraprofitadót fizetnie.
A háború eszkalációjáról szóló tudósításunk folyamatosan frissül.
Vegyes mozgások a világ tőzsdéin.
A volt ukrán főparancsnok is megszólalt a kialakult helyzetről.
Határozott nemzetközi fellépést sürget az ukrán elnök.
Jelentős késéseket okoz az időjárás.
Az eszkaláció lépéskényszerbe hozta a honvédelmi minisztériumot.
Mi lesz a nyugdíjakkal?
Hogy látja a cég jövőjét az elnök-vezérigazgató?